Svježe
QuickNet Gepek Kablovsku Skupština Vlakna Tip OM3,Crna

QuickNet Gepek Kablovsku Skupština Vlakna Tip OM3,Crna

Disponibilidad del producto: U trgovini
KM 492.76

Vlakna Tip OM3. Veza 1 Tip MPO Žena.Otpor Nekretnine Plamen-Otporna.Standardima Upoznao Upozna ili prelazi : ISO/DONESE 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5, (FOCIS-5), TIK/EIA-568-C. 1, GR-409-JEZGRO, ICEA S-83-596, Ro HS Skladu Dio Karakteristike Smanjiti otpada, efikasnost kablovsku upravljanja, brzina se raspoređivanje, unaprijediti fleksibilnosti i manageability za niže instalaciju troškove.Prijavu Prijavu Zahtjeva; da se Minimizira Šteta, Optimistička Kablovsku Upravljanja, Brzina se Raspoređivanje, Unaprijediti Fleksibilnosti i Manageability za Niže Instalaciju Troškove.OM3 12-vlakana zatvorenom mali promjeru gepek kablovsku skupština, koji (OFNP) ocijenjena, MPO Ženske da LC dupleks, polnih bolesti.IL, sa povlačenjem oko na kraju A.

Karakteristike proizvoda

Srodni proizvodi

Muhameda Alija Miliona Dolara (Pakovanje od 5) Najbolji Poklon Za Obožavatelje da se Taj BoksLegenda.ISTI POGLED, OSEĆAM I VELIČINI kao pravi NAS novac.VELIKI POKLON za prijatelja ili po

✿✿ Materijal : Napravio Sa 110 Gsm Oprala Microfiber i 120 Gsm Poliester Punjenje ✿✿ ŠTO MOŽEŠ DOBITI : 1 BLIZANAC Prekrivač 68"x90" + 1 Jastuk Varka 30" X 20" / / 1 KRALJICA P

SPECIFIKACIJA : Debele 200 2 PC" x 2" (isključuje zatvarač), U reclosable zip torbe su sacuvali da 2.4 mil.Pečat torbe sa čvrsto zatvarač su teški dužnost i trajna,imamo različite ve

Sa neodoljiv crtani dizajn i sjajnih boja, ova igračka može privući djeco pažnju.Je za bebe da okupaj se i donijeti ih prijatno vrijeme za kupanje.napravljen od visokog kvaliteta materij

24k Zlato Trupa na Veza i Crimping Zube.Brzo Bravu tehnologija čini da je to lako za sebe crimping pouzdan vezu.Teško Dužnost Bras Kućišta za maksimalno izdržljivost.Širim bazu smanju

STRUČNJAK TECH POMOĆI : Pravog stručnjaka na raspolaganju 24 / 7 da ti pomognem sa nameštaljka, povezivanje pitanja, popravljala i mnogo više.Ako ne možemo da ga popravimo, poslaću ti

Dobar Kuvanje Pomoćnik Stavi sastojaka koji su spremni da me stave u lonac dohvat ruke.multisloj super veliki kapacitet, svaki sloj jedan tanjir, nema mirisa od drugih Uticaj, zadržavanje

【Visokog Kvaliteta Ćebe】 Angelhood izvrstan chunky isplela ćebe je upletena sa plišanog.Za razliku od prethodne zove izrada, ovo ćebe koriste deblja plišanog, što je još jak tkanj

Specifikacija : Potpuno nov Materijal : PU Kože Boja : Bijela+ Crveni Veličine : povrsine 24x19.5x10cm / 9.45x7.68x3.94" Površinu otvor dizajn, visoko fleksibilne srednjoj gustinu sunđe

【Luku Saver】Nagnuti banana utikači izbjeći savijanje zvučnik žicu i olakšanje pritisak na banana jack da poveća da rade svoj uređaj 【Solderless Dizajn】Dva otvorena jebe zaklju

1.Materijal : staklo 2.Sama se suše kup suši rack 3.Skupljaju se i prebaciti vode nazad u sudoperu bez čišćenje infuziju poslužavnik 4.Visi rupu dizajn na dnu...

Napravio u Francuskoj.Dostavio sa garancijom i potvrdu porekla.Laguiole Slobodni je nož sa otvarač Glogovog burl podnijeti (mirisne) Slobodni amblem ukras zamjenjuje tradicionalne bee Ner�

ZADOVOLJSTVO GARANTUJEM : KUPITI SA SAMOPOUZDANJE! 10 GODINA GARANCIJA!Zato što znamo da je naš proizvod visokog kvaliteta, želimo da ti budeš srećna; ako ti se ne u potpunosti zadovolj

INDONEZIJSKI SUMATRI : Sumatri je planinski regionima ponudu savršen klimu i elevacija da uzgajamo kafu.Jedinstven obradu metode od male farme daj svjetski poznati raskosna uki glatko zavr�

Molim te podsjetiti da je zbog osvjetljenje efekata, monitor je svjetlost / razliku od toga postavke, itd, moglo bi biti neka mala razlika u boji ton slike i pravi par.Služba : volimo na�

Materijal : metala, čašu; Proces : Oplate.Kvalitet čašu lampu tijelo, delikatna teksturu, ukrasi jaka, metal plafon tanjir, jake, trajnih, koroziju otporna, površinu.Boja tretman.Dimenz

Scroll